Kontakta oss på Strengnäs Tidning!

Du kommer enkelt i kontakt med oss via uppgifterna nedan!

Strängnäs 28 april 2020 20:28

Telefon och adress
Växel: 0152-47400
Öppettider i växeln vardagar: 8-16.30. 
Kundcenter öppet: 8-15

Adress: 
Storgatan 14,64530 Strängnäs
(I Strängnäs har vi ingen bemannad reception)
 
E-post till våra medarbetare:
E-post: fornamn.efternamn@ekuriren.se

Prenumeration: 
Telefon: 016-156060
E-post: prenumeration@ekuriren.se 

UTEBLIVEN TIDNING
Reklamera på https://strengnastidning.se/mina-sidor/prenumeration/hantera 
eller ring 016-156010 (mån-fre klockan 7-10).

E-tidningen finns alltid att läsa på hemsidan eller i vår e-tidningsapp. 
Ingår för dig som är Premium-prenumerant.
  
Företagsannonser: 
Telefon: 016-156118
E-post: annonsbokning@ekuriren.se
Läs mer på: https://annonswebben.ekuriren.se 
 
Privatannonser & föreningsannonser: 
Telefon: 016-156060
E-post: privatannons@ekuriren.se

Redaktion/Nyhetstips:
Telefon: 0152-47412
E-post: strangnas@ekuriren.se
 
Eskilstuna-Kuriren:
Ansvarig utgivare: Eva Burman (eva.burman@sormlandsmedia.se)

Du kan alltid vända dig till oss på tidningen och lämna tips. Om du inte vill lämna ut ditt namn går det bra att vara anonym.

Vad innebär meddelarskyddet?
Meddelarskydd är ett skydd mot röjande eller efterforskning av uppgiftslämnarens identitet. Skyddet ges enligt tryckfrihetsförordningen (SFS-nummer 1949:105) och yttrandefrihetsgrundlagen (SFS-nummer 1991:1469).

 

Ledningsgrupp:
Jenny Hoflund-Bergvall, VD
016-15 61 54
jenny.hoflund-bergvall@sormlandsmedia.se

Eva Burman, Chefredaktör och ansvarig utgivare
016-15 61 70
eva.burman@sormlandsmedia.se

Anders Boberg, Försäljningschef
016-15 62 15
anders.boberg@sormlandsmedia.se

Kristina Levin, Redaktionschef
016-15 61 30
kristina.levin@sormlandsmedia.se

Jens Werner
Onlinechef och nyhetschef
016-15 61 44
jens.werner@sormlandsmedia.se

Jörgen Bröms, Utveckling
016-15 61 64
jorgen.broms@sormlandsmedia.se

Mer info på: https://sormlandsmedia.se/


Ämnen du kan följa